радіоаліна #6

#радіоаліна повертається у ваші ефіри. У червні вийшов альбом Heisskalt Vom Wissen und Wollen. Не знаю, як, але ці люди продовжують так само уміло дряпати по болючому, наживо випускаючи з себе і з вас усе чорне. Один із синглів – Absorber. Тут є прекрасний рядок ich zertanze die Angst я витанцюю страх, так що раптом у вас у ваші 27 ще завалялися залишки тревоги або teenage angst, вам сюди. Також раджу Euphoria, Papierlunge, Doch.

Зараз вони в турі з Lygo i Lirr і записали спільний трек про звичайні питання, які хвилюють панк-рокерів – чого варте людське життя, наприклад:

All Diese Gewalt – сольний проект Макса Ріґера з Die Nerven, гурту, який повернув на музичну карту Німеччини класичний Штуттгарт. Минулої п’ятниці на Staatsakt вийшов його меланхолійний сольний альбом Welt in Klammern. Послухаєш, і все, що ти витанцював під Heisskalt, повертається назад. Але нічого не скажеш, красиво.

Про Suns of Thyme багато не писатиму – про них на Comma буде окремий матеріал з фотографіями і інтерв’ю, stay tuned. Скажу лише, що відколи в травні вийшов альбом Cascades, я в ньому дуже губилася, але після концерту тиждень тому все стало на свої місця. Сподіваюся, ви швидше розпізнаєте його велич. Пораджу вам відразу, окрім пісні з відео, Schweben, Val verde, Ich träum von dir, Aphelion i Intuition Unbound.

У цього гурту ще є молодший брат Odd Couple, таке собі відщеплення у вигляді їх барабанщика і клавішника/перкусіоніста. Не знаю, як вони все встигають, але вони цього року теж випускають альбом, який буде зватися Flügge.

Гурт Merchandise із Тампи, Флорида, напевно, залишиться для мене загадкою. Випустять хороший альбом, а потім так потихеньку-потихеньку десь зникають, роблять якісь сайд-проекти, і в мить, коли здається, що, ох, загнувся гурт, вони випускають ще кращий альбом. А ще, це єдина музика, яку я можу слухати, прокинувшись о 6 ранку в зимовій темряві, коли ще ненавидиш світ, але боїшся заснути за кермом. Новий альбом називається A Corpse Wired For Sound, і, окрім цих, ще прекрасна Shadow of Truth пахне деерв’яною підлогою, темрявою і сценічним димом.

BARU – дуже мила групочка з Лейпцига, і в них на днях вийшов новий альбом Levity. У них трішки веселіша дискотека, ніж у Merchandise, така з диско-кулями і блискітками, хоча теж для груснєньких.

І на десерт розбавлю цю чоловічу тусовочку новим синглом дівчат з Gurr Walnuts. Їх альбом In My Head виходить у жовтні на Duchess Box Records, а самі вони нещодавно від’їздили по Німеччині в якості розігріву Jimmy Eat World, наприклад.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s