Genetikk | Berlin 26.09.2015

Поділюся дивним досвідом – зйомка концерту Genetikk. У той день, 26 вересня, я собі спокійненько каталася містом і знімала локації для іншого матеріалу, трохи по сьомій прийшла додому і о 1924 дізналася, що у мене акредитація на концерт о 2000. Радість! Дорогою на концерт я зрозуміла, що забула телевик – минулого року знімала в цьому ж залі Kasabian, без телевика було б складно. Цього разу все виявилося простіше: у реп-колективі з діджеєм немає живих інструментів, відповідно немає моніторів і посилювачів на підлозі, відповідно виконавців краще видно. А потім на сцену виходить півдесятка людей в масках, і радість минає 😀

Окрім вище описаного досвіду, я ще винесла з цього концерту те, що у нас з мущиною на фото вгорі схожий прекрасний смак у взутті 😀

З метою ознайомлення покажу вам відео на Wünsch dir was – нині їх головна пісня, дуже качаюча, та ще й з дитячим хором. Назва пісні перекладається як Загадай бажання, в ній власне йдеться про те, як наші бажання коштують чиїхось душ, і що жадність знищує людство.

Пісні Genetikk про тяжке вуличне життя і їх шлях нагору, торгівлю наркотиками, перші любові, вбитих друзів, вплив грошей на людей, часом проскакують якісь такі жорстоко-ірочні речі від першої особи, але це все якось дуже добре поставлено, наче і з пафосом (особливо останній альбом, в якому зв’язок з богами, східним містицизмом і подібним), але, як-то кажуть, з почуттям власної гідності. Тут скоріше пафос людини, яка вже пройшла більшу частину шляху нагору і знає, чому її навчило життя, але вона все ще в дорозі.

Не дізналася я б про Genetikk, якби не ірочнічний тречик Clown, який трошки про манію величі, трошки про жорстокість, трошки про струнні семпли.

Advertisements

One thought on “Genetikk | Berlin 26.09.2015

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s